Blog

Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę.

Terminale naręczne – porównanie 2022

Zadowolony pracownik to efektywny pracownik. Jest to jedno ze współczesnych wyzwań jakie czekają na pracodawców XXI wieku – zadbać o wygodę i bezpieczeństwo pracowników. Nikogo już nie trzeba chyba przekonywać, jak ważna jest ergonomia pracy.

Wzmocnione tablety ET80/ ET85

Wzmocnione tablety ET80/ ET85

Twoja praca ma kluczowe znaczenie, dlatego wiesz, co to znaczy być potrzebnym. Praca Twojego zespołu ma fundamentalne znaczenie dla dobrze prosperującej społeczności — niezależnie od tego, czy zapewniasz bezpieczeństwo, dostarczasz media lub towary, czy świadczysz usługi komunalne. Nie jest to łatwe.

Wszechstronny komputer mobilny Zebra MC3300ax

Wszechstronny komputer mobilny Zebra MC3300ax

Komputer mobilny MC3300ax bazuje na bardzo udanym i wszechstronnym modelu MC3300x. Nowe funkcje zdecydowanie poprawiają produktywność magazynu, zaplecza sklepu i hali produkcyjnej. Technologia Wi-Fi nowej generacji zapewnia niezrównaną wydajność łączności bezprzewodowej dzięki mniejszym opóźnieniom w środowiskach o dużej gęstości, najnowszym zabezpieczeniom i szyfrowaniu WPA3 oraz przyszłościowym rozwiązaniom.

Ultrawytrzymały skaner Zebra DS3600-KD

Ultrawytrzymały skaner Zebra DS3600-KD

DS3600-KD, należący do rodziny ultra wytrzymałych urządzeń marki Zebra, łączy w sobie niepowstrzymaną wydajność z uniwersalnością zapewnianą przez klawiaturę i kolorowy wyświetlacz. Codzienne zadania związane z kompletacją zamówień, zliczaniem towaru i uzupełnianiem zapasów można wykonywać szybciej i dokładniej, ponieważ pracownicy mogą do każdego zeskanowanego kodu kreskowego z łatwością wprowadzać dane, takie jak ilość.

Zebra EC50/EC55 — indywidualne komputery mobilne

Zebra EC50/EC55 — indywidualne komputery mobilne

EC50/EC55 — indywidualne komputery mobilne klasy korporacyjnej z wbudowanym skanerem to najcieńsze i najlżejsze komputery mobilne marki Zebra. Te urządzenia w stylu smartfona zwiększają wydajność personelu i korzyści z posiadania rozwiązań mobilnych.

ZEBRA XPAD L10

ZEBRA XPAD L10

ZEBRA XPAD L10 to uniwersalne tablety pozwalające na szybką realizację zadań.

The Zebra RFID

The Zebra RFID

Oferta RFID firmy Zebra obejmuje linię stacjonarnych, ręcznych, przenośnych, mobilnych głośnomówiących czytników RFID dla biznesu i przemysłu, służących do zarządzania zapasami i zasobami.

O etykietach słów kilka

O etykietach słów kilka

Drukarki etykiet są obecnie nieodłączną składową systemów automatycznej identyfikacji. Za ich pomocą możemy drukować etykiety zawierające wszelkie niezbędne informacje w postaci rozmaitych oznakowań, kodów kreskowych, tekstów oraz grafik. Co więcej, część z nich pozwala drukować na niemal dowolnych materiałach eksploatacyjnych.

Historia prawdziwa AutoID

Historia prawdziwa AutoID

O powstaniu świata Auto ID chciałoby się opowiedzieć krótko, rzeczowo i na temat, jednocześnie ujmując całą jego kwintesencję. Jednak to niewykonalne, bo tak fascynującej historii nie da się zawrzeć w dwóch krótkich słowach. Groziłoby to katastrofą nieprawidłowego przetworzenia danych.

Poznaj najnowsze ulepszenia udanej serii MC3000. MC3300 zapewnia

Poznaj najnowsze ulepszenia udanej serii MC3000. MC3300 zapewnia

MC3300 ułatwia migrację do platformy pracy mobilnej nowej generacji – systemu Android. Ten sam system operacyjny, który podbił świat urządzeń konsumenckich, został teraz wzmocniony z myślą o pracy w firmie i zapewnia sprawdzoną platformę pracy mobilnej oraz gwarantowane wsparcie w zakresie bezpieczeństwa przez 10 lat dzięki oferowanej przez firmę Zebra usłudze LifeGuard™ for Android

Seria DS2200 dla sektora ochrony zdrowia

Seria DS2200 dla sektora ochrony zdrowia

Niezależnie od tego, czy pracownik ochrony zdrowia musi zeskanować opaskę na nóżce noworodka, żeby potwierdzić jego tożsamość na oddziale intensywnej opieki neonatologicznej, zlokalizować próbki w laboratorium czy zeskanować zbiornik na kroplówkę, aby udokumentować czas podania i dawkę leku — wszystkie te czynności może wykonać urządzeniem z serii DS4600 dla sektora ochrony zdrowia. Ten przewodowy skaner pozwala dokładnie i z łatwością zarejestrować praktycznie każdy rodzaj kodów kreskowych, jakie można zn

Seria ZT400

Seria ZT400

Nieprzerwana realizacja kluczowych zadań dzięki trwałym drukarkom z serii ZT400 marki Zebra. Dzięki zaawansowanej technologii — w tym dużemu kolorowemu wyświetlaczowi dotykowemu i szeregowi opcji łączności — drukarki te przenoszą wydajność na nowy poziom i można je teraz dostosować do swoich zmieniających się potrzeb. Drukarki serii ZT400 są intuicyjne w integracji i obsłudze i można nimi w łatwy sposób zarządzać oraz monitorować je zdalnie.

Bezprzewodowy skaner pierścieniowy RS5100

Bezprzewodowy skaner pierścieniowy RS5100

Bezprzewodowy skaner pierścieniowy RS5100 to urządzenie nowej generacji pod względem budowy, ergonomii, trwałości, wydajności i uniwersalności, które zwiększy produktywność pracowników, zapewniając im możliwość niewymagającego obsługi ręcznej skanowania w magazynie, centrum dystrybucji, zakładzie produkcyjnym oraz na sali sprzedaży i zapleczu sklepu detalicznego.

HD4000

HD4000

Dzięki wzmocnionemu wyświetlaczowi HD4000 klasy korporacyjnej do mocowania na głowie — pierwszemu tego rodzaju — można zwiększyć wydajność i dokładność realizacji zadań

Falcon X4

Falcon X4

Wykorzystując dobrze znaną ergonomię i elegancki wygląd linii produktów Falcon, komputer mobilny Falcon X4 stanowi następną generację flagowego produktu Datalogic. Komputer mobilny Falcon X4 jest idealny zarówno do zastosowań detalicznych, jak i logistycznych, zarówno na podłodze sklepu, jak i na zapleczu / magazynie.

ZEBRA Technologies

ZEBRA Technologies

Zebra Technologies to producent urządzeń drukujących kody paskowe, etykiety i paragony. Jako pierwsza na świecie wprowadziła urządzenia do drukowania i programowania znaczników radiowych RFID. Zebra nieprzerwanie tworzy technologię automatycznego przetwarzania danych, dając firmom szansę na doskonałą organizację ich biznesu.

Datalogic

Datalogic

Datalogic jest producentem czytników kodów kreskowych, komputerów przenośnych, RFID. Marka od ponad 40 lat wyróżnia się ciągłą innowacyjnością oraz wysoką jakością swojej oferty.