O nas


O nas

Nasza firma od 2006 roku zajmuje się systemami Auto ID - posiadamy w tej branży ogromne doświadczenie, poparte wieloma wdrożeniami i setkami zadowolonych klientów. Prowadzimy sprzedaż tego typu systemów, pomagamy we wdrożeniach urządzeń oraz integracje z istniejącą infrastrukturą klienta.

Internetowy sklep 24barcode powstał aby zapewnić obecnym i przyszłym klientom PDAgroup sprawniejszą i szybszą obsługę. Naszą platformę sprzedażową dedykujemy przede wszystkim urządzeniom automatycznej identyfikacji, czyli czytnikom kodów kreskowych, drukarkom etykiet, terminalom, tabletom przemysłowym. Na bieżąco poszerzamy i uzupełniamy naszą ofertę o akcesoria i materiały eksploatacyjne, zarówno oryginalne jak i ich zamienniki od producentów specjalizujących się w produkcji artykułów wsparcia wobec głównych urządzeń naszej oferty.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem u wszystkich wiodących producentów branży: Motorola/Zebra, Honeywell, Datalogic.

Wszystkie towary z naszego sklepu dostarczamy przy pomocy firm kurierskich na teren całej Unii Europejskiej. Zapewniamy ekspresową wysyłką - zamówiony sprzęt dostarczamy w ekspresowym tempie.

Współpracujemy z wieloma dostawcami w Europie i Stanach Zjednoczonych, jeżeli poszukiwanego produktu nie ma w naszym sklepie prosimy o kontakt. Pomożemy w sprowadzeniu danego urządzenia, akcesoriów czy materiałów eksploatacyjnych.

Oferujemy również kompleksową obsługę posprzedażową obejmującą między innymi: przedłużenie gwarancji producenckiej, szybką i bezpłatną diagnostykę oraz serwis posprzedażowy.

Przez wiele lat swojej działalności współpracowaliśmy z takimi firmami jak: UPS, Amazon, TNT, CCC, Saturn, Policja, Auchan, LOT oraz wiele innych. Kładziemy nacisk na długofalową współpracę, co pozwala nam lepiej poznać potrzeby użytkowników naszych towarów. Każdy klient jest dla nas ważny i do każdego podchodzimy indywidualnie.

W razie jakichkolwiek pytań nasi fachowi doradcy z chęcią pomogą dobrać odp owiednie urządzenia lub akcesoria. Zapraszamy do współpracy!

UWAGA: W związku z trudną sytuacją na rynku podzespołów, czas dostawy może się wydłużyć. Prosimy o wyrozumiałość.


24barcode w liczbach0

Urządzeń gotowych do sprzedaży


0

Dziennie realizowanych zamówień w zeszłym tygodniuEkspresowy

Czas dostawy


0+

Ekspertów


0+ lat

Doświadczenia