• +48 22 378-11-53

Płatność i dostawa


Zakup Akceptujemy płatności przelewem. Zapłata wykonywana jest przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na jeden z poniższych rachunków bankowych :

Wpłata w walucie:

PLN Numer konta: 95 1020 1332 0000 1802 0865 0881 Bank: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA Swift: BPKOPLPW

lub

Wpłata w walucie:

EUR Numer konta: PL93102013320000120208653539 Bank: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA Swift: BPKOPLPW

Dane do przelewu otrzymasz od nas mailem wraz z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu. Akceptujemy płatności poprzez serwis PayPal.com Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu Paypal.com. Serwis PayPal umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z banków.
Dostawa
Zamówiony towar wysyłamy firmą kurierską od 24 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty. Prosimy o podanie poprawnego numeru telefonu w formularzu zamówienia, aby kurier mógł się z Tobą skontaktować. W przypadku nieodebrania przesyłki kurier jest zobowiązany do pozostawienia awizo z dokładną informacją gdzie i kiedy można przesyłkę odebrać lub nieodpłatnie zamówić dostawę.
Szybki czas realizacji zamówienia
Przy każdym produkcie podajemy jego status dostępności, który określa przewidywany czas realizacji zamówienia. Status „Dostępne w magazynie” oznacza, że dany produkt posiadamy w magazynie, a
jego wysyłka standardowo nie przekracza 24h od momentu zaksięgowania płatności. Status „chwilowo nie ma w magazynie” oznaczają, że czas realizacji jest dłuższy niż kilka dni. Skontaktuj się z nami, aby potwierdzić datę dostawy. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć 24-48 godzin na przesyłkę kurierską. Czasy oraz terminy realizacji zamówień i doręczania przesyłek obowiązują dla dni roboczych. Doręczenia paczek w soboty możliwe są tylko po uprzednim kontakcie i potwierdzeniu dostępności oraz ceny usługi.


Życzymy udanych zakupów!